Hanife Bayram Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hanife Bayram Fan Clup

....:::: I/Hanife Hocayı Sevenlerin Mekanı\I ::::....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hangi film?

5 posters
YazarMesaj
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

Hangi film? Empty
MesajKonu: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 12:37 pm

Arkadaşlar mesela atıyorum ben bir resim koydum bunun hangi film olduğunu söyleyeceksiniz.Doğrusunu söyleyen kişi yeni filmle ilgili resim koyucak.

Önemli Not:Resim koymak için internetteki fotoğrafa sağ tıklayın resme bak a tıklayın.Sonra resim tek başına çıkıcak.Oradaki internet adresini kopyalayın.Atıyorum www.mynet.com/werb.fsf/terdf gibi bişey çıktı onu mesajınız da www.mynet.com/werb.fsf/terdf" border="0" alt=""/> diyerek koyun mesajı gönder deyince resim çıkar

Başlayacağım.
Hangi film? 120-resim1
https://hnfbyrmfnclp.yetkin-forum.com
hanife öğretmen
Adına Fan Clup Kurulan İlk ve Tek Öğretmen

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 4:36 pm

oyuna ben de dahil miyim?
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 7:09 pm

Kesinlikle ''arkadaşlar'' yani genellikle derler ya hitap şeklinde sakın sizi alındırmasın zaten şunun şurasında 6 kişi üye Smile Laughing Wink
hanife öğretmen

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 11:24 pm

cevap veriyorum : 120
Eminim son kararım
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 12:37 pm

Doğru cevap verdiniz şimdi yukardaki yöntemle bir filmin resmini koyun Wink
hanife öğretmen

Hangi film? Empty
MesajKonu: bilin bakalım hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 5:15 pm

Hangi film? 81107209_e2ac951aeb_o
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 6:57 pm

''Babam ve Oğlum'' olucak Wink
Hangi film? Hitman-gallery-02-431x300
Bir kahraman
hanife öğretmen

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 7:41 pm

V for vandetta
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 8:51 pm

Yok hocam sizin dediğiniz benim imzam.Biliyorsunuz mu bilmiyorum ama imza forumlarda yazdığınız her mesajdan sonra gösterilir.Profil kısmında imzaya bir şey yazarsınız sonra da seçenekler kısmında ''her mesajdan sonra imzamı ekle'' ye tıklarsanız gözükür.Mesela &h@kKı& da var Gs ile ilgili

Resim başka bir şey
hanife öğretmen

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 10:58 pm

tühh bilemedim ama izlediğim en iğrenç filmlerden birisiydi onu iyi biliyorum Razz
hanife öğretmen

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 7:09 pm

senin filmi bilen yok galiba Shocked
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 10:41 pm

Evet,galiba Crying or Very sad O kadar da zor sormamıştım ya! Very Happy ''Hitman'' olucak idi.Neyse bir tane daha soruyım da belki konu daha hızlı ilerler. Wink Smile afro

İpucu olarak filmden sözler :

Aragorn: "Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers! I see in your eyes the same fear that would take the heart of me.A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends, and break all bonds of fellowship, but it is not this day.An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight!By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!"

-------------------------------

Theoden: "Éomer! Take your eored down the left side.Gamling, follow the King's banner down the center. Grimbold, take your company right, after you pass the wall. Forth, and fear no darkness!Arise! Arise! Riders of Théoden! Spears shall be shaken, shields shall be splintered! A sword-day! A red day, ere the sun rises!Ride now, ride now, ride! Ride for ruin and the world's ending!Death!Death!Forth Eorlingas!

------------------------------

Saruman: "You have fought many wars and slain many men Théoden king, and made peace afterwards.Can we not take council together, as we once did, my old friend? Can we not have peace, you and I?

Theoden: "We shall have peace.We shall have peace… when you answer for the burning of the westfold, and the children that lie dead there. We shall have peace, when the lives of the soldiers, whose bodies were hewn even as they lay dead against the gates of the Hornburg, are avenged! When you hang from a gibbet for the sport of your own crows… we shall have peace."

Witch-King: "Do you not know death when you see it, old man?This is my hour.You have failed. The world of Men will fall."

Saruman:"A new power is rising. Its victory is at hand.This night, the land will be stained with the blood of Rohan! March to Helm's Deep! Leave none alive!
To war!There will be no dawn for Men.''

-----------------------------

Güzel sözler değil mi ama hocam? Question

Yanlız Cadı-Kral ''This is my hour'' dediğinde cebinden saat çıkarmıyor. Very Happy Laughing .

İşte bunu Wink

Hangi film? Witchking

İşte asıl resim bu eh artık bulun isterseniz filmi Smile

Hangi film? 2003_the_lord_of_the_rings_the_return_of_the_king_017
mqe
Soldier
Soldier

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 5:24 pm

galiba yüzüklerin efendisi tanlış hatırmamıyosam yanlışta olabilir gülmeyin amaa Razz
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 8:56 pm

Evet tanlış hatırmamıyosun.

Ya hayır benim anlamadığım şu ''Ya'' yerine neden ''Yha'' niye anlamıyorum böyle yazınca ne oluyor daha saygın
mı gözüküyorsunuz? Surprised Ya da ''Yav'' yerine ''yaw''. size küçükken yaw,yha,tşk,ewt,hyr,ok,no diye mi öğrettiler allahsen?Sizi anlamak gerçekten zor. Exclamation Hayır suç sizde değil aslında size örnek olanlarda başka bir dil konuşmak gerçekten güzel.Ama o dili ana dilinle karıştırırsan vay haline derim.Ben böyle konuşanları hiç sevmemişimdir vesselam.Kısa cevap yazmak için yapıyom(yapıyorum),ediyom(ediyorum),edicem(edeceğim)diye yazıyorsunuz okulda da tekrar ediyorsunuz.Dükkan tabelalarında Burgaz Shop,bilmemne cafe ya biz nereye gidiyoruz?
Zac (¯`v´¯) İrem
Knight
Knight
Zac (¯`v´¯) İrem

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 8:15 pm

hadi yav gelelim filmlere Bileciğinize eminim ama koyayım dedim

Hangi film? Zacefronwevanessahundesel7

altta imzamda var zaten

En son High School Musical İR3M tarafından Cuma Ocak 09, 2009 8:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://katy-perry.forummum.com/
Zac (¯`v´¯) İrem
Knight
Knight
Zac (¯`v´¯) İrem

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 8:22 pm

yada bu değil high school 'u hepiniz biliyorsunuz ,eskiden çok sevdiğim bir filmi sorayım
Hangi film? Titanic48xj9
Hangi film? W400
baysalkerem
Knight
Knight
baysalkerem

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 5:22 pm

teletubies Smile
Zac (¯`v´¯) İrem
Knight
Knight
Zac (¯`v´¯) İrem

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 8:01 pm

nooo TİTANİC
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 11:12 pm

No mu?No ?Gerçekten no?Bravooo.Sen ne yapmışsın be abi.Sen İngoTürkçe kullanılması yasak olan bir yerde böyle sular seller gibi(!)ingotürkçe konuşuyorsan sen burda ne arayorsun be abi?Hakkı sen bi Oxford bileti hazırla Hocam mümkünse bir Rehber tutun.Kerem sen de üniversite yöneticileri ile görüş.

Pardon konuyu dağıttım.Devam ediyorum.

Hangi film? 0439_1
baysalkerem
Knight
Knight
baysalkerem

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 11:45 pm

He He... Bu film benim ömrüm. Nasıl olurda bilmem. Orjinal adıyla ''Kingdom of Heaven''. Türkçe olarak ''Cennetin Krallığı''. Başrollerinde Orlando Bloom, Eva Green ve büyük adam Ghassan Massoud. Yönetmeni Ridley Scott.Film temel olarak 12. yüzyıldaki haçlı seferleri sonrası Kudüs'ün durumunu ele almaktadır. İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim
baysalkerem
Knight
Knight
baysalkerem

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 11:01 am

Bunu bilin bakalım Twisted Evil
Hangi film? Sith12of3
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 11:14 am

Star Wars ama kaçıncı olduğunu bilmiyorum.Devam devam.

Hangi film? Awara
baysalkerem
Knight
Knight
baysalkerem

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 5:59 pm

Avare. Şimdi sıra bende. Biraz ipucu verelim çünkü biraz zor. Yönetmeni önemli bir kişi olan Milos Formann. Başrollerde Jim Carrey, Danny DeVito ve Courtney Love. Film ünlü komedyen Andy Kaufmann'ın hayatını anlatmakta.(Not: İsimlerin yazılışları yanlış olabilir, ezberimden yazıyorum.)

Hangi film? Courtneylove3zk2
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 9:57 pm

Ayın Adamı diyecektim nerdeyse Aydaki Adam.Dramatik bir film olmasından dolayı aklımda kalmış.

Hangi film? Resim5

Dram olayında bu filmin yanına yaklaşacak film tanımam ben tertib. Crying or Very sad
baysalkerem
Knight
Knight
baysalkerem

Hangi film? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi film?   Hangi film? Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 8:39 pm

Uffff!! Ne soru be! Dün izlerken gördüm, sahne bir anda aklımda canlandı. Yeşil yol Crying or Very sad
Hangi film? Tn2panslabyrinth3xh3
İnanamayacaksınız bu filmi ilk gödüğümde Narnia Günlükleri'ne benzetmiştim Very Happy Şaka bir yana, akıllıca düşünüp, filmi 2-3 kez izlerseniz gerçekten çok iyi bir dram Crying or Very sad Bildiğim kadarıyla birkaç ödülü de var.

Hangi film?
1 sayfadaki 1 sayfası