Hanife Bayram Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hanife Bayram Fan Clup

....:::: I/Hanife Hocayı Sevenlerin Mekanı\I ::::....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üstün Başarı Boncuğu

2 posters
YazarMesaj
hanife öğretmen
Adına Fan Clup Kurulan İlk ve Tek Öğretmen
Adına Fan Clup Kurulan İlk ve Tek Öğretmen

Üstün Başarı Boncuğu Empty
MesajKonu: Geri: Üstün Başarı Boncuğu   Üstün Başarı Boncuğu Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 8:48 pm

Derste üstün başarı gösterenler nazar boncuğuyla ödüllendirilecektir,ilgilenenlere duyurulurlol!
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

MesajKonu: Geri: Üstün Başarı Boncuğu   Üstün Başarı Boncuğu Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 11:07 pm

İlk ben aldım! afro Cool Very Happy Laughing Ya bunu geyiğe yazsam bile olurdu.
Şimdi kaldırdı herkes parmak ben de tabiki.Öğretmen bişeyler diyor.Herkes tüh be falan diyor.

Hakkı demiş ki:
Oğlum kalkasana ya.
Dürtüklüyo

Ben de sağıma soluma bakıyorum.Neyse öğretmenin yanına gittim efendim dedim.Ama o bana bir nazar boncuğu
koydu(deftere). Ben de n'oldu başıma bişey mi gelecek derken çaktım davayı.

-----
Bence şöyle bir
Like a Star @ heaven yıldız koysak defterin kapağına rütbe filan olur değil mi?Ne biliyim Like a Star @ heaven = Villager, Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven =Soldier,
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven = Knight,Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven =Royal Guard, Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven = Guardian Captain, Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven = Lord,
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven =High Lord, Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven = King

Her 5 boncukta 1 yıldız (5 fark etmez 2,3,4 te olabilir)
https://hnfbyrmfnclp.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üstün Başarı Boncuğu   Üstün Başarı Boncuğu Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 12:09 am

öğretmenim bunları kelime oyununda en çok doğru kelimeyi söyleyene de vermeniz gerekmez miydi?
benden başlayabilirsiniz afro

Üstün Başarı Boncuğu
1 sayfadaki 1 sayfası