Hanife Bayram Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hanife Bayram Fan Clup

....:::: I/Hanife Hocayı Sevenlerin Mekanı\I ::::....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öneri ve Şikayetler

2 posters
YazarMesaj
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

Öneri ve Şikayetler Empty
MesajKonu: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 1:06 pm

Öneri ve şikayetlerinizi bur bölümde dile getirebilirsiniz. Wink
https://hnfbyrmfnclp.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 9:05 am

yav olmamış eskiden iyidi site berbat olmuş

Türkçe Kullanımınıza dikkat ediniz

Tasslehoff Burfoot
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 7:41 pm

bence de siteyi kötü hale getirmişsiniz.
Ayrıca çok yavaşşşşş.
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 9:07 pm

Saçmalamış olan kişiler sizsiniz.İlk önce Hüseyi berbat Türkçe'nle yine katlettiğin sözcükleri rahatça gözlemliyoruz.Peki ne kötü,niye yavaşlamış,bu benim bilgisayarımdan dolayı mı diye soru sormak yerine direk site kötü değil mi ??? ? Peki çözüm olarak ne olacağını yazsanız çok makbule geçer ayrıca Wink Hiçbir şey söylemeden bu site çok kötü,çok ağır.Bir mesajı yazmadan 2 kere düşünün! Wink ??? Büyük kapsamlı bir foruma üye olsaydınız veya olduysanız çok rahat bir şekilde bu siteye benzer kısımları anlardınız.Ama direkt suç benim(en azında ben öyle düşünüyorum.)Ayrıca size kullanmasını bilmediğiniz sadece ''moderatör'' resmi ve yazısı için istediğiniz rütbeyi verdim.Gereksiz şeyleri düzeltirdiniz.Tamam anlamayabilirsiniz.Doğrudur, herkes bilecek diye bir şey yok ama site çok kötü deyip her şeyi üsttüme bırakmanın da alemi yok.Bir sorunuz varsa bana özelden (pm) ile ulaşınız sorunları öğreniniz.Boşu boşuna yukarda FAQ(SSS-Sık Sorulan Sorular)yok.Anlamışsınızdır umarım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 10:32 pm

Anıl bence çok güzel fakat sitenin arka planını siyah yaparsan iyi olur
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 12:12 pm

Bence böyle iyi çünkü sitenin teması zaten beach(plaj)tipinde olduğu için.Farklı temalar var da çok klasik şeyler. Wink
Geçen günki gibi yaptığım da çok siyah böyle insana karamsarlık,kasvet veriyor.Bence şimdilik böyle iyi.
Daha sonra katılım artarsa ve de sömestır tatili geldiğinde inanın kendim bir tema hazırlıcam ama şu sıralar çok doluyum.Dershanede biz de sizin gibi artık 8'de çıkcaz ya geri kalan zamanda da test çözceğim için vakit kalmıyor Wink .
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 4:48 pm

tmm sna pm den yazsam çok dikkate alırmısn o sonradan eklenen şeyleri silcenmi silceen zaman habr wer. çünkü ivranç. Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 8:59 pm

anıl öğretmenler günü geçeli çook oldu değiştir artık şu yazıyı
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 10:45 pm

Siz yapın birazda herkeste herhalde photoshop vardır.Olmasa da yani bir paint vardır. Neutral Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 7:06 pm

yeri geldimi siteyi ben kurdum diyon yaa bunu sen yapacaksın
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 10:32 pm

1)Ben hiç bir yerde böyle bir mesaj göndermedim ve hiç bir yerde böyle bir söz söylemedim.Şahit göster de başkaları yanlış anlayacak.
2)Zaten resim koyunca sadece değiştirmek için mesaj gönderiyorsunuz.İltifat için değil.
3)Eğer iltifat edicek derece iyi değil ya mesaj özelden veya diğer şekilde göndermediğinize göre siz daha güzelini yaparsınız.

Laughing Laughing

Tamam,tamam şaka yaptım. pirat Resim koyucam Basketball .Ama ben kimseye ben siteyi kurdum demedim santa .Zaten çekemeyenlerde girmemeye başladı. geek Bu siteyi yaşatacak bir şey kalmadı sayılır.Üye olanların çoğu ''aktif'' kelimesiyle uzaktan yakından alakası yok.İrem desen Hsm'yi tanıtmaya çalışıyor rendeer .Bense ona uydum Yüzüklerin Efendisi'ni koydum albino .Doğuşhan desen sıkıldı artık siteye uğradığı yok elephant .Herkes bir şeyden şikayet sunny ediyor.Ama kimse tam olarak bir şey söylemiyor.Bu gidişle sona erecek galiba forum.Neyse aldım mesajı Hakkı.

Site sona ercek gibi ondan kullanmadığım tüm ifadeleri(smile) koydum flower . Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 8:26 pm

BENCE FORUMU EKONOMİK KRİZ VURDU BATIRALIM
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 6:03 pm

BENCE BU SİTEDE BARİZ HAKSIZLIK VAR.NEDEN GS-FB başlığı kapatılmıyor da BJK-GS ve FB-BJK kapatılıyor.
Tasslehoff Burfoot
Guard Captain
Guard Captain
Tasslehoff Burfoot

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 9:58 pm

&h@kKI& demiş ki:
BENCE BU SİTEDE BARİZ HAKSIZLIK VAR.NEDEN GS-FB başlığı kapatılmıyor da BJK-GS ve FB-BJK kapatılıyor.

BENCE BU SİTEDE BARİZ YANLIŞ ANLAMA ÇABASI VAR.NEDEN BİR KERE sorulmuyor da DİREK ve ÖN yargılar veriliyor. ???

İlk önce şunu demek istiyorum.Zaten GS-BJK maçına dediğim gibi maç gününe kadar kilitli durucak sonra açılacak.Bunu daha önceden belirttim Wink .Ayrıca FB-GS yi de kapatıcaktım lakin o anda meşguldum(Öğlen bakıyordum -okul arası- )İster inan ister inanma.Çünkü arkadaşım bu maçlar yapılıyor.Sonra yorum falan yapılıyor daha sonra gündem dışı kalıyor.Ondan kirlilik yaratıyor.Zamanında açılsa daha iyi olur.

Gerçekten ama siteye mana bulmak için mi anlamadım neyden ötürü yapıyorsanız bırakın.Zaten boşuna özel mesaj sistemi yok.Bir şeyiniz varsa belirtiniz. Wink

Bu mesajı emir değil öneri olarak algılayınız. Wink

Bir de özellikle deyinmeden edemiyeceğim bir konu var.Büyük harfle yazmak nette bağırmak anlamına geldiği için ve forum üyelerinin yanlış anlaşılıp gerginliğe yol açabileceğinden dolayı büyük harfle yazmayınız.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 10:41 pm

[quote="Peki ne kötü,niye yavaşlamış,bu benim bilgisayarımdan dolayı mı diye soru sormak yerine direk site kötü değil mi [/quote]

En iyi ve profesyonel bir biçimde yeni format atılan bir bilgisayar ne kadar yavaş olabilir merak ediyorum doğrusu scratch
baysalkerem
Knight
Knight
baysalkerem

MesajKonu: Geri: Öneri ve Şikayetler   Öneri ve Şikayetler Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 11:24 am

İmkanı var mı bilmiyorum ama bir multimedya başlığı açılabilir mesela. Idea

Öneri ve Şikayetler
1 sayfadaki 1 sayfası